Aktualności

Dodane: 2014-11-18

III Konferencja Nauczycieli Języka Polskiego - Piatigorsk (Rosja)

Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego oraz Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ na zlecenie Ambasady RP w Moskwie współorganizuje kolejne warsztaty metodyczne dla nauczycieli jpjo - Piatigorsk (Rosja)

Stowarzyszenie „Bristol” skierowało do Piatigorska dr Annę Butcher (UMCS) oraz Kazimierę Barbarę Guziuk-Świcę (UMCS). Wykładowcy przeprowadzą spotkania warsztatowe z nauczycielami uczącymi języka polskiego we Wschodniej Rosji. W czasie konferencji regionalnej odbędą się również lekcje pokazowe przeprowadzone przez metodyków z Lublina. Po zajęciach pokazowych prowadzący razem z hospitującymi zajęcia nauczycielami będą dyskutować na temat zastosowanych metod i strategii dydaktycznych. Do Rosji przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego jest kierowana dr Joanna Przyklenk, która przybliży słuchaczom zagadnienia związane z przemianami we współczesnej polszczyźnie.

Zobacz także: program konferencji

Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
Sekretariat:
tel. +48 (22) 625-42-53, +48 (22) 625-42-67
fax +48 (22) 625-75-23


Copyright © 2017 Stowarzyszenie „Bristol”
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Nawigacja strony:

 

Organizacyjne: