Aktualności

Dodane: 2019-06-26

Już za kilka dni rozpocznie się kolejna letnia szkoła w Rosji współorganizowana przez Stowarzyszenie Bristol

  Od 1 do 5 lipca w niewielkiej miejscowości Wielkie Koty odbędzie się IV Letnia Szkoła Języka Polskiego nad Bajkałem współorganizowana przez Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Irkucku, Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego i Centrum Języka Polskiego na Państwowym Uniwersytecie w Irkucku.
  W ramach szkoły tak jak zawsze studenci różnych kierunków (przede wszystkim z Wydziałów Filologii i Dziennikarstwa oraz Serwisu i Reklamy, razem 24 osoby) zostaną podzieleni na dwie grupy w zależności od poziomu znajomości języka - zajęcia stricte językowe będą się odbywały na poziomie A1-A2 oraz B2-C1. Oprócz tego wszyscy uczestnicy wezmą udział w grach i zabawach związanych z językiem i kulturą polską. Odbędzie się również już tradycyjny quiz wiedzy o Polsce i wieczór polskiego kina.
  Zajęcia zostaną poprowadzone przez członkinie Stowarzyszenia „Bristol” - dr Monikę Valkovą-Maciejewską (UAM w Poznaniu) i Agnieszkę Kamińską (Politechnika Krakowska), zaś organizacją Szkoły na miejscu zajmują się wykładowczynie Państwowego Uniwersytetu w Irkucku Małgorzata Rapacz-Dolisznia i Jekatierina Starodworskaja.

Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
Sekretariat:
tel. +48 (22) 625-42-53, +48 (22) 625-42-67
fax +48 (22) 625-75-23


Copyright © 2017 Stowarzyszenie „Bristol”
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Nawigacja strony:

 

Organizacyjne: