Aktualności

Dodane: 2019-05-30

Nabór w ramach programu STER

W imieniu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie mamy przyjemność poinformować Państwa o prowadzonym naborze w ramach programu STER realizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, do nowo tworzonej Szkoły Doktorskiej, która rozpocznie swoją działalność 1 października 2019 roku. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób bez polskiego obywatelstwa zainteresowanych podjęciem kształcenia w dyscyplinie literaturoznawstwo lub językoznawstwo na stacjonarnych, nieodpłatnych studiach w Częstochowie, z comiesięczną gwarancją wypłaty stypendium doktorskiego oraz możliwością zdobycia stopnia naukowego doktora.
Pragniemy za Państwa pośrednictwem dotrzeć do potencjalnych kandydatów, których zaprosimy do nas na studia. Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie materiałów do pobrania przez link, a w szczególności osobom kończącym w tym roku studia II stopnia lub magisterskie. Wysyłamy również plakat do upublicznienia w formie papierowej oraz elektronicznej.
Materiały informacyjne do pobrania:
https://www.dropbox.com/sh/5owp12d5k9ciq2h/AACbnUS5oPF0zqcTx-B6xEqZa?dl=0
Więcej informacji na temat rekrutacji cudzoziemców na studia do Szkoły Doktorskiej w ramach programu STER znajdę się na stronie internetowej www.szkoladoktorska.ujd.edu.pl/ster (w języku polskim) oraz www.phd-studies.ujd.edu.pl/ster (w języku angielskim).

Z poważaniem

prof. UJD dr hab. Anna Majkiewicz
kierownik projektu STER w dyscyplinie literaturoznawstwo

prof. UJD dr hab. Magdalena Bator
kierownik projektu STER w dyscyplinie językoznawstwo

Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
Sekretariat:
tel. +48 (22) 625-42-53, +48 (22) 625-42-67
fax +48 (22) 625-75-23


Copyright © 2017 Stowarzyszenie „Bristol”
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Nawigacja strony:

 

Organizacyjne: