Biogramy członków

Agnieszka Kopacka

Wykładowca w Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polaków z Zagranicy i Cudzoziemców „Polonus” na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Rzeszowskim, Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne w zakresie Historii na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Podyplomowe Studia w zakresie Nauczania Języka Polskiego jako Obcego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2004 roku zajmuje się nauczaniem cudzoziemców. Uczyła studentów z Ukrainy w Stowarzyszeniu Społeczno-Ekonomicznym „Absolwent” (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie).
W Centrum „Polonus” Uniwersytetu Rzeszowskiego prowadziła lektorat języka polskiego: w Szkole Letniej Kultury i Języka Polskiego, na rocznym kursie przygotowawczym do studiów w Polsce oraz na kursie dla studentów programu Erasmus. Prowadzi również zajęcia z grupami wielonarodowościowymi na różnych poziomach zaawansowania w szkołach językowych. Jako członkini komisji egzaminacyjnej uczestniczy w poprawie i ocenie egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego.

Stowarzyszenie „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34
Sekretariat:
tel. +48 (22) 625-42-53, +48 (22) 625-42-67
fax +48 (22) 625-75-23


Copyright © 2017 Stowarzyszenie „Bristol”
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Nawigacja strony:

 

Organizacyjne: